ברוכים הבאים לקבוצת פרידמן :האתר נבנה בשבילכם ולהנאתכם אנא לחצו על הקישורים ועל הקטגוריה הדרושה .מבצע החודש 30% הנחה 60 תשלומים מימון לכל פרויקט .חינם טיפול משפטי בסרבני תשלום
איטום ושיפוץ כללי של מבנים

כל מבנה, ברבות השנים, מתבלה ונזקק לשיפוץ.
קצב ההתבלות של מבנה נובע ממספר גורמים, החל מאיכות החומרים אשר בהם השתמשו לבנייתו, דרך התנאים הפיזיים והאקלים בהם הוא עומד (קירבה לים, אזורי-תעשייה מזהמים, רוחות, הפרשי טמפרטורה תכופים וכיו"ב) וכלה ברמת התחזוקה לה זכה במשך השנים.
רצוי לשפץ מבנה בשלבים הראשונים בהם מתעורר הצורך בכך שכן, אז ההוצאה היא הנמוכה ביותר, ולא להמתין לשלב קיצוני בו המבנה מגיע למצב מסוכן, עד כדי התחלת התפוררות של מרכיבים אלה או אחרים, כגון טיח, נשירת חומרי ציפוי וכו', שלא לדבר על חדירת רטיבות מהגג ו/או הקירות.
לרוב, הצורך בשיפוץ מתעורר משיקולים אסתטיים, כאשר חזותו של המבנה לא רק הופכת לבלתי-נעימה לעין אלא מורידה את ערכו. יש לזכור כי ברוב המכריע של המקרים - ערכו של המבנה המשופץ עולה, לאין ערוך, על ההוצאה לשיפוצו, ואשר מדובר בבית משותף - עולה ערכן של הדירות.
מאחר ואנו מדברים - בעיקר - על מבני-מגורים, הרי שהשיפוץ כולל את ההכנה לביצוע השיפוץ (פירוק/הסרה של החלקים הפגומים, הבלויים, המיועדים להחלפה וכו') איטום המבנה (גג וקירות חיצוניים), ציפוי חדש (בין אם זה טיח לסוגיו ובין אם חומרי-ציפוי, מלאכותיים או טבעיים, במבחר עשיר ביותר, הקיים כיום), שידרוג תוך הוספת אלמנטים שונים, לפי הרצון והתקציב של הבעלים, אשר - לרוב - לא היו בנמצא בעת שהבניין נבנה.
שיפוץ מבנה מגורים (לא כולל את המגרש עליו הוא עומד) כולל את הגג, הקירות החיצוניים, המבואה (לובי) וחדר המדרגות, על כל מרכיביהם (חלונות, דלתות, מעקות, תיבות דואר, מערכת אינטרקום וכו'). במילים אחרות: כל מה שהחוק מגדיר כ"רכוש משותף" ו/או חלקי המבנה שתחזוקתם חלה על כל בעלי המבנה.
הדבר החשוב בשיפוץ הו הגדרת השיפוץ (בתוך מסגרת תקציבית), דהיינו: מפרט טכני ברור ומוקפד, המגדיר את כל האלמנטים של השיפוץ. מובן שהמפרט הטכני הוא עניין מקצועי המחייב שיתוף אנשי-מקצוע בהכנתו.
השירות הניתן לשיפוץ כללי כולל בדיקת המבנה ותכנון השיפוץ, אדריכלי והנדסי, הכנת מפרט-טכני והצעת-מחיר, ביצוע השיפוץ, פיקוח על הביצוע, אישור בכתב על גמר הביצוע וכתב-אחריות לחמש שנים, לרבות האיטום.
פא"ר - פרידמן-אגוזי-רוזנצוויט
סעיף 58 לחוק המקרעין קובע כי על מחזיק במקרקעין חלה חובה מוחלטת לשמור על הרכוש במצב תקין. לצערנו, ביחוד בבתים הבם יש דיירים מוגנים אין שומרים ומתקנים בעיות קטנות בטרם הן הופכות למשבר ומדרדרים למצב בו יש צורך בצווי עיריה לתיקון הטעון טיפול.
בעיות קטנות הופכות לבעיה גדולה, הכרוכה בצווי עיריה שביטולם עולה הן בממון רב והן בבזבוז זמן במשרדי העיריה .
קבוצת פרידמן הנדסה: "פרידמן הנדסה" - שיפוץ מבנים, "פרידמן אחזקות" - מנהל בתים משותפים, פרידמן איטום, "פרידמן עבודות בגבהים" - שירותי סנפלינג.
משרד: ארלוזורוב 16 רמת גן
טלפון רב קווי: 03-6737060
חזרה לדף הראשי