ברוכים הבאים לקבוצת פרידמן :האתר נבנה בשבילכם ולהנאתכם אנא לחצו על הקישורים ועל הקטגוריה הדרושה .מבצע החודש 30% הנחה 60 תשלומים מימון לכל פרויקט .חינם טיפול משפטי בסרבני תשלום
הוספת "מרפסות שמש" בבתים משותפים

אין זה מצב נדיר שהדירה שרכשתם הפכה להיות קטנה לצרכים ההולכים וגדלים, מחד גיסא, וחוסר האפשרות לרכוש דירה גדולה יותר, מאידך גיסא.
ישנם כאלה ששפר גורלם והם גרים בקומה העליונה בבניין, שהחוק מאפשר להם לבנות "חדר על הגג" (בין אם הגג שייך להם ובין אם הגג נרכש, כרכוש משותף, משאר הבעלים).
אופציה אחרת להגדלת שטח הדירות בבתים משותפים, רבי קומות, היא הוספת "מרפסות שמש".
"מרפסת שמש" הינה תוספת בנייה לכל דבר, וממילא מגדילה את שטח הדירה בחלל סגור המוסיף לא רק שטח אלא גם איכות חיים.
מובן שבניית "מרפסות שמש" אפשרית רק בבניינים בהם החוק מתיר זאת (תוספת אחוזי בנייה ואי-חריגה מקווי הבניין) וגם זאת בתנאי של תוספת אחידה וזהה, לכל גובה הבניין – תנאי הבא להבטיח חזית יפה, שלא לדבר על החיסכון הכספי בבנייה אחידה, המתבצעת ע"י אותו הקבלן, בעת ובעונה אחת.
אין, כמובן, סתירה בין בניית "חדרים על הגג" והוספת "מרפסות שמש" שכן, הם לא באים זה במקום זה וניתן לבנות גם את אלה וגם את אלה (במגבלות החוק, כמובן).
לבניית "מרפסות שמש" ניתן שירות מלא הכולל תכנון אדריכלי והנדסי, רישוי, ביצוע ופיקוח על הביצוע.
פא"ר – פרידמן-אגוזי-רוזנצוויט

קבוצת פרידמן הנדסה: "פרידמן הנדסה" - שיפוץ מבנים, "פרידמן אחזקות" - מינהל בתים משותפים, פרידמן איטום, "פרידמן עבודות בגבהים" - שירותי סנפלינג.
משרד: ארלוזורוב 16 רמת גן
טלפון רב קווי: 03-6737060
חזרה לדף הראשי